آینه های دکوراتیو طرح دار

رنگ دکوراسیون پذیرایی و نشیمن
رنگ نشیمن و پذیرایی در دکوراسیون
۱۳۹۷/۰۸/۲۸
نصب آینه ها
اجرا و نصب آینه ها
۱۳۹۷/۰۸/۲۹
Show all
آینه دکوراتیو طرح دار

آینه دکوراتیو طرح دار

آینه های دکوراتیو طرح دار، یکی از انواع آینه ها هستند. وجود آینه در هر فضایی بسیار با اهمیت است انتخاب آینه برای فضا های مختلف بسیار مهم است. در این میان محصولی دکوراتیو و کاربردی، باعث ایجاد فضایی دلپذیر تر می شود و حسی زیبا را در فضا ایجاد می کند.

اینکه آینه دکوراتیو شما با چه طرحی برش زده شود بسیار مهم است چون تاثیر گذاری آینه ها به طرح و کیفیت آینه بستگی دارد. توجه داشته باشید که خط و خطوطی که در آینه ها ایجاد می شود زیبایی بصری را در چشم ببینده افزایش می دهد.

آینه های دکوراتیو

آینه های دکوراتیو

مکان های قابل استفاده از آینه های دکوراتیو

مکان های قابل استفاده از آینه ها که هم لازم است هم به زیبایی منزل ما می افزاید شامل :

فضای سرویس بهداشتی و حمام، اتاق خواب، ورودی ساختمان ها ، تالار های پذیرایی و … از جمله محیط هایی است که نیاز به آینه خودنمایی می کند. در لابی و راهرو های ساختمان ها هم وجود آینه های دکوراتیو  بی تاثیر نبوده و می توان با کمک آنها زیبایی فضا را افزایش داده و همین طور به عنوان یک آینه کاربردی قابل استفاده هستند.

 

انواع آینه های دکوراتیو

انواع آینه های دکوراتیو

انواع آینه کاری که می‎شود در منازل ، رستوران ها ، هتل ها ، شرکت ها و… استفاده کرد شامل :

آینه کاری اسلامی ،آینه کاری جور چین ،آینه کاری لوزی ،آینه کاری مدرن ،آینه کاری کلاسیک ،آینه کاری گل و بوته ،آینه کاری هندسی ،آینه کاری آنتیک ،آینه کاری حجمی ،آینه کاری کهنه کاری.

طرح های آینه کاری به صورت جورچین ( مربع و مستطیل نامنظم) ، لوزی ، مربع قطری ، دایره ای ، شکل های هندسی می تواند باشد.

شما همچنین می توانید با توجه به دکوراسیون داخلی فضای مورد نظر ، رنگ آینه خود را انتخاب کنید . آینه ها در رنگ های ، مسی ،آینه طلایی ، آینه کروم ، آینه برنز تیره ، آینه شامپاینی ، آینه برنز روشن ، آینه دودی ،آینه مشکی ، آینه آبی ، آینه سبزو…موجود هستند .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 5 =