قدم اول در خرید هر وسیله‌ای باید آگاهی و جمع آوری اطلاعات و قیمت‌‌ها از آن وسیله باشد. در غیر این صورت ممکن است عدم شناخت و عجله در خرید وسایل به انتخاب اشتباه منجر شود. بنابراین ما قصد داریم در این مطلب نکات خرید یکی از مدرن‌ترین و لوکس‌ترین لوسترهای جدید موجود در بازار را بیان کنیم. این لوستر لوکس و شیکی از آن صحبت می‌کنیم، لوستر آویز حلقه‌ ای است. برای اینکه بیشتر در مورد آن بدانید با ما همراه باشید.

لوستر آویز حلقه ای چیست؟

این لوستر زیبا و مدرن، یکی از جدیدترین فناوری‌های ساخت دست بشر است که علاوه بر نوردهی فوق‌العاده زیبا، فضای خانه یا محل کار شما به شکل معجزه آسایی مدرن می‌کند. لوستر آویز حلقه‌ای از یک یا چند رینگ یا حلقه‌ به موازات زمین تشکیل شده است که درون آن لامپ‌های کوچک ال ای دی قرار گرفته است. این رینگ‌ها می‌توانند از جنس فلز و یا شیشه و کریستال باشد. دو مدل از این لوسترها که در بازار ارائه شده است به شرح زیر است:

  1. لوستر آویز حلقه ‌ای تماما فلزی با نوارهای کوچکی از نور
  2. لوستر آویز حلقه ای کریستالی
  3. لوستر آویز حلقه‌ای فلزی/ کریستالی

بخش آویز این لوسترها یا از سیم‌های محکم فلزی است و یا از جنس طناب‌های محکم که باعث استقامت و ثبات آن‌ها بعد از آویزان کردنشان می‌شود. در بعضی موارد با زنجیرهای محکم نیز به سقف محکم می‌شوند. به طور کلی وزن این لوسترها به دلیل ترکیب بودن از فلز و کریستال مقداری زیاد است. البته بستگی به ابعاد آن نیز دارد، ابعاد کوچکتر آن قطعا از نظر وزنی سبک‌تر است.

 

نکات انتخاب و خرید لوستر آویز حلقه‌ای مناسب

? برای اطلاع از قیمت‌ها و مشاوره تماس بگیرید:
۰۹۱۲۰۵۷۳۳۴۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.