راهنمای نورپردازی مدرن دفتر کار

لوستر اتاق خواب
لوستر اتاق خواب [جدید ۱۳۹۸]
۱۳۹۷/۱۱/۰۴
انواع رنگ شکوه نور
انواع رنگ ها
۱۳۹۷/۱۲/۰۷
Show all
نورپردازی مدرن دفتر کار

نورپردازی مدرن دفتر کار

همه ما روزانه زمانی نسبتا طولانی در دفتر کار خود سپری می کنیم. در این مدت ضروری است که فضای کار راحت باشد. نورپردازی دفتر کار یکی از مواردی است که از اهمیت بسیاری برخوردار است.

انواع سبک های طراحی دکوراسیون دفتر کار

سبک دکوراسیون کلاسیک یا فرانسوی

در این سبک، استفاده از لوستر های کلاسیک، چراغ های آویز دکوراتیو و لوستر های تزئینی را پیشنهاد می کنیم. البته با در نظر گرفتن نوع دکوراسیون چوبی یا مدرن، امکان نصب مدل‌ های گوناگون لوستر را دارید.

نورپردازی مدرن دفتر کار

نورپردازی مدرن دفتر کار

سبک دکوراسیون مدرن

در این سبک، آباژور ایستاده کنار مبلی و آباژورهای رومیزی جلوه زیبایی به مجموعه شما خواهند داد و می‌توانید نورپردازی جذابی در در دفتر کار خود ایجاد کنید.

نورپردازی دفتر کار

نورپردازی دفتر کار

انواع لوستر و ابزار های نورپردازی دفتر کار

آخرین مرحله طراحی دکوراسیون دفتر کار، انتخاب نورپردازی است. به این منظور گزینه های گوناگونی وجود دارند. در طول روز بهتر است از نور خورشید که طیفی سازگار با سیستم بینایی انسان دارد و از نظر فیزیولوژیکی و روانی مناسب تر است، استفاده کنید.

از میان انواع لوستر، لوستر های سقفی، پر کاربرد تر هستند. در انتخاب لوستر سقفی، از مهم ترین نکاتی که باید در نظر بگیرید، اندازه لوستر است. در صورتی که لوستری که انتخاب می کنید بسیار بزرگ باشد، نور آن بر فضا غالب می شود و اجازه دیده شدن وسایل دیگر را نمی دهد. همچنین اگر خیلی کوچک باشد، دیده نمی شود. برای انتخاب لوستر به موارد زیر می توانید توجه کنید:

از مهم ترین مواردی که در انتخاب لوستر باید در نظر داشته باشید، ارتفاع لوستر از سقف خانه است. بدیهی است هر چه سقف بلند تر باشد به لوستر بزرگ تری نیاز است.

شکل لوستر هم از موارد قابل ملاحظه است. لوستر هایی که طراحی ساده و خلوت دارند خود را بزرگ تر به نظر می رسند در حالی که لوسترهای شلوغ و سنگین اثری بر عکس دارند.

در صورتی که دفتر کارتان بزرگ است، فضای زیادی برای استفاده از چراغ‌ های تزئینی دارید و می توانید از چراغ های رومیزی در کنار وسایل دکوراتیو دیگر استفاده کنید.

اما اگر دفتر کار شما کوچک است، برای طراحی دکوراسیون دفتر کار مدرن استفاده از آینه‌ ها را به شما پیشنهاد می کنیم و به کمک نورپردازی، فضای شما بزرگ تر جلوه می کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − یازده =