کاربرد انواع لوستر مدرن در دکوراسیون داخلی

bronze chandelier لوستر برنزی
نکات خرید لوستر برنزی در تهران
۱۳۹۸/۰۱/۳۰
آینه و کنسول
انواع آینه و کنسول و نکاتی برای خرید
۱۳۹۸/۰۲/۰۵
Show all
لوسنر مدرن

لوسنر مدرن

جذابیت انواع لوستر مدرن و طرح های ساده آن، موجب شده تا یکی از پر طرفدار ترین اجزای دکوراسیون داخلی همین چراغ های روشنایی زیبا و متنوع باشند. انواع لوستر های مدرن طرح هایی انتزاعی و غیر معمول و ترکیبی جذاب از مواد و متریال گوناگون هستند.

انواع لوستر مدرن

انواع لوستر مدرن

تناسب لوستر مدرن با اجزای دکوراسیون داخلی

به طور معمول و بر خلاف لوستر های کریستالی و یا سایر انواع لوستر های کلاسیک، این لوستر ها ساده هستند و در هر دوره زمانی متفاوت بوده اند.

در طراحی آن ها، تمرکز بر تطابق روشنایی با مبلمان و سایر اجزای دکوراسیون به لحاظ زیبایی شناختی و کاربردی است. لوستر های مدرن اغلب به سبک مینیمال و با اشکال منظم و ساده تولید می شوند. در این نوع از لوستر ها، کریستال و قطعات لوستر متعدد و متنوع و لامپ های زیاد وجود ندارد. سادگی، نظم و قطعات کم از مشخصات لوستر های مدرن است.

لوستر مینیمال

لوستر مینیمال

تنوع لوستر های مدرن در شکل ظاهری آن ها نیز قابل مشاهده است. از شکل های نا منظم و مارپیچ محصولات کلاسیک، در انواع مدرن آن خبری نیست. وسایل روشنایی مدرن کاملا متفاوت با الگو های سنتی هستند و معمولا با سبک مینیمال طراحی می شوند.

در محصولاتی که دارای شید یا کلاهک هستند، می توانید رنگ کلاهک را بر اساس خواست خود و متناسب با دکوراسیون محیط و در صورت نیاز از پارچه های رنگی برای ساخت کلاهک لوستر استفاده می شود تا طرح لوستر فضای خانه هماهنگ تر و متناسب تر شود.

انواع لوستر

انواع لوستر

کاربرد لوستر مدرن

چراغ های آویز مدرن می توانند برای فضاهای مدرن مورد استفاده قرار گیرند. علاوه بر روشنایی، لوستر در دنیای مدرن ابزاری برای زیبایی و طراحی دکوراسیون داخلی است. لوستر می تواند وسیله ای باشد که نه برای تامین کامل نور بلکه در کنار لوستر ها منابع دیگری مانند نور مخفی ها و هالوژن ها در سقف تعبیه می شود و به عنوان ابزاری مکمل برای زیبایی محیط و دیزاین دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرد.

برای مشاهده انواع محصولات شکوه نور، کلیک کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + هفده =