انواع آینه و کنسول و نکاتی برای خرید

لوسنر مدرن
کاربرد انواع لوستر مدرن در دکوراسیون داخلی
۱۳۹۸/۰۲/۰۲
راهنمای جامع کامل خرید انواع لوستر در ایران شکوه نور
معرفی و راهنمای کامل لوستر (مشاوره تخصصی)
۱۳۹۸/۰۲/۱۹
Show all
آینه و کنسول

آینه و کنسول

انواع آینه و کنسول یکی از قدیمی ترین اجزای دکوراسیون داخلی هستند. تاریخچه آن به قرن ها پیش بر می گردد. از قصر پادشاهان و خانه های اشرافی در اواخر قرن ۱۷ تا منازل مردم عادی، از این وسیله استفاده می شده است. با این که در گذشته بیشتر جنبه دکوری داشته که اغلب دارای نقش و نگار های گوناگون بوده است، اما امروزه علاوه بر دکوراسیون دارای کاربردهای دیگری نیز هست.

آینه و کنسول می تواند در نقاط مختلف منزل مورد استفاده قرار گیرد. انواع آینه و کنسول بسیار متنوع است. جنس آن ها نیز بسیار متنوع است. به عنوان مثال می تواند از سرامیک، مرمر، چوب و یا فلز ساخته شود. رنگ کنسول های چوبی ممکن است گردویی، فندقی و ماهاگونی باشد. همچنین می توان روی آن ها را منبت کاری کرد و جلوه ای دو چندان به آن داد. آینه و کنسول های ساخته شده از سنگ مرمر استحکام بالایی دارند و بسیار مستحکم هستند و همین موضوع موجب گران تر بودن آن است. آینه و کنسول های فلزی هم از آلیاژ های ضد زنگ ساخته می شوند که آن ها نیز مقاوم اند و از عمر طولانی برخوردار هستند.

آینه کنسول چوبی

کاربرد آینه و کنسول

کنسول نوعی کمد دکوری است که در کنار زیبا سازی کاربرد های دیگری نیز دارد. از آن جمله:

  • فضایی برای جای گذاری وسایل پذیرایی
  • همراه با از آینه که برای طراحی دکوراسیون داخلی
  • به عنوان جاکفشی در راهرو های ورودی
  • به عنوان میز توالت در اتاق خواب
  • در اتاق کار و به عنوان میز مطالعه

آینه و کنسول مدرن

انواع آینه و کنسول

در ادامه به معرفی انواع آینه و کنسول می پردازیم:

آینه و کنسول اسپرت

معمولا دکوراسیون مدرن دارای اجزایی ساده و همه پسند است. این اجزاء به دلیل سادگی می توانند به راحتی در هر فضایی مورد استفاده قرار بگیرند. آینه کنسول اسپرت با رنگ های شاد در هر نوع دکوراسیونی که به سبک مدرن است می تواند استفاده شود، در حالی که در دکوراسیون کلاسیک استفاده از یک کنسول های رنگی همخوانی ندارد. همچنین رنگ های سفید و مشکی نیز با دکوراسیون مدرن هماهنگ است. کنسول اسپرت می تواند به صورت کمد در کنار میز نهار خوری قرار بگیرد و جهت جای گذاری وسایل پذیرایی استفاده شود.

 

آینه و کنسول سلطنتی

آینه کنسول سلطنتی بیشتر با سبک دکوراسیون کلاسیک مطابقت دارد. در چیدمان های لوکس و اشرافی، بسیار قابل مشاهده است. این مدل کنسول ها طراحی خاصی دارند و اغلب با رنگ طلایی طراحی می شوند. آینه کنسول سلطنتی مناسب اتاق پذیرایی است و می تواند همراه مبلمان سلطنتی در دکوراسیون قرار گیرد.

آینه و کنسول کلاسیک

آینه و کنسول کلاسیک

آینه و کنسول چوبی

آینه کنسول چوبی با اتاق مطالعه یا محیط کار بسیار متناسب است. می توانید میز مطالعه یا میز کاری کاملا لوکس را با کنسول های چوبی تجربه کنید. پیشنهاد می شود مدل کمدی آن را نیز تهیه کنید تا بتوانید وسایل خود را در آن قرار دهید. میز های کمدی ایده جذابی برای میز کار جواهر فروشی است. با توجه به تنوع بسیار بالای آینه و کنسول این امکان را دارید تا آینه و کنسول کمدی، دیواری و میزی را برای همه انواع سبک های دکوراسیونی استفاده کنید.

آینه و کنسول چوبی مدرن

آینه و کنسول چوبی مدرن یکی از انواع کنسول است که در هر فضایی قابل استفاده است. پیشنهاد می کنیم از کنسول چوبی مدرن برای اتاق خواب استفاده کنید. این نوع کنسول ها می توانند همراه آینه به عنوان میز آرایشی هم قرار بگیرند. همچنین استفاده از آن به عنوان جا کفشی در راهروی ورودی منزل مناسب است.

برای مشاهده محصولات شکوه نور کلیک کنید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − چهار =