قطعات لوستر برنزی، از خرید تا تعمیر

لوستر کریسالی CHC038
تعمیر و نصب لوستر کریستالی
۱۳۹۷/۱۲/۱۲
قطعات لوستر مدرن شکوه نور
اجزا و قطعات لوستر مدرن [با عکس و جزئیات]
۱۳۹۷/۱۲/۲۶
Show all
قطعات لوستر برنزی

قطعات اجزای لوستر برنزی

تمام اجزای لوستر برنزی

لوستر های برنزی از یکی دیگر از انواع لوستر ها هستند که رنگ خاص شان جلوه خاصی به دکوراسیون و محیط می دهد. این لوسترها در فضاهای گوناگون قابل استفاده اند و شکل هایشان موجب می شود تا متناسب با هر فضایی قابل نصب باشند. قطعات لوستر برنزی شامل موارد زیر هستند:

قطعات لوستر شامل: بدنه، ستون، کاسه پائینی، تاج بالایی، زنجیر ها، لامپ، جای لامپ، فنجان لامپ شمعی، منشور، پایه لامپ جا شمعی، بازو، پاندالوگ، توپ پایینی.

لوستر برنزی CHB008

لوستر برنزی CHB008

اصلی ترین قطعات لوستر برنزی

اجزا قطعات لوستر

اجزا و قطعات لوستر

  • ستون

یکی از اجزای لوستر برنزی، ستون آن است. شاخه های لوستر بر روی ستون قرار می گیرند. ستون ممکن است از جنس برنز، آلومینیوم، آهن یا برنج باشد. در لوستر های برنزی، ستون می تواند از جنس برنز یا آلیاژ های دیگر باشد.

  • زنجیر

بخش دیگر لوستر برنزی، زنجیر ها هستند. زنجیر ها دارای قطعات برنزی یا فلزی با طرح های گوناگون هستند که به صورت رشته ای در کنار هم قرار می گیرند. این قطعات برنزی ممکن است به صورت های منحنی شکل، صاف یا پیچشی باشند.

  • پایه لامپ

پایه لامپ یا جا شمعی هم بخشی از لوستر است که لامپ ها بر روی آن ها قرار می گیرند. جنس این جا شمعی ها هم مانند ستون لوستر می تواند متفاوت باشد. معمولا جنس پایه لامپ با ستون همخوانی دارد.

  • بازو

پایه لامپ در امتداد بازوی لوستر قرار می گیرد. بازو هم معمولا هم جنس پایه لامپ است. بازو ها هم دارای متریال گوناگونی هستند. ممکن است برنزی، فلزی، آلیاژی و غیره باشند. بازوها و بدنه اساس یک لوستر هستند و بقیه اجزا روی آنها سوار می شوند.

  • لامپ

لامپ ها هم از اصلی ترین اجزای لوستر هستند که آن ها هم انواع مختلفی دارند. لامپ ها ممکن است لامپ شمعی، لامپ کم مصرف، لامپ تنگستنی و غیره باشند. انتخاب لامپ بستگی به سلیقه و نظر مشتری دارد.

  • جعبه اتصال سقف

برای اتصال لوستر به سقف مورد استفاده قرار می گیرد که علاوه بر اینکه پوششی ست بر روی سواخ اتصال لوستر به سقف بلکه سیم های اضافی نیز در آن جمع می شوند.

  • سایبان

اجزایی مثل مهره، نگهدارنده و پیچ های اتصال سقف در قسمت بالایی و نزدیک سقف همه در زیر سایبان مخفی می شوند.

لوستر برنزی CHB005

لوستر برنزی CHB005

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =