مدل لوستر آشپزخانه سال ۱۳۹۸ – ۲۰۱۹ [جدید]

تغییر دکوراسیون نوروز 1398تغییر دکوراسیون نوروز 1398
پیشنهادات نوروزی تغییر دکوراسیون منزل
۱۳۹۷/۱۰/۲۶
لوستر مدرن آشپزخانه 1398 شکوه نور
لوستر مدرن آشپزخانه – ۱۳۹۸
۱۳۹۷/۱۰/۲۸
Show all
لوستر مدرن آشپزخانه 1398 شکوه نور

لوستر مدرن آشپزخانه ۱۳۹۸ شکوه نور

انواع مدل لوستر آشپزخانه در سال جدید ۱۳۹۸ – ۲۰۱۹

Types of Kitchen Chandelier in 1398 – 2019

نورپردازی و انتخاب مدل لوستر مناسب در آشپزخانه یکی از مهمترین نکات مهم در طراحی دکوراسیون منزل است. لوستر در آشپزخانه در عین حال که باید محیط را روشن کند، باید نور را در بخش های مختلف مثل جزیره، کابینت ها و و دیگر بخش ها به خوبی پخش کند.

در هنگام انتخاب و نصب لوستر آشپزخانه باید به اندازه آشپزخانه توجه کرد، مدل لوستری را برای خریداری کرد که با ابعاد آشپزخانه همخوانی و نور کافی داشته باشد.

لوستر برای آشپزخانه

لوستر برای آشپزخانه

نقطه کانونی و مرکز توجه آشپزخانه معمولا لوسترها و آویزها هستند. نصب یک لوستر آویز در آشپزخانه یکی از راه های خوب برای تشکیل یک نقطه مرکزی از نظر ظاهری و ایجاد تقارن در نورپردازی اشپزخانه به شمار می رود.

تبلیغ لوستر شکوه نور

لوستر های کریستالی

لوستر کریستالی معمولا چند لامپ و منبع روشنایی دارند که با یک بدنه به هم وصل شده اند وکریستالی های اطرافشان باعث ایجاد نور بیشتر در اطراف و زیبایی خود می شوند. این مدل لوستر ها با شکوه بوده و جلوه ی خاصی به آشپزخانه و یا به بالای میز غذاخوری می دهند.

لوستر کریستالی CHC065

لوستر کریستالی CHC065 – مناسب بالای میز غذاخوری

 

لوستر کریستالی CHC064

لوستر کریستالی CHC064 – مناسب بالای میز غذاخوری

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

لوستر برنزی

این نوع لوسترها معمولا بدنه ای از جنس برنز دارند و رویشان آبکاری می شود. هر چه تعداد شاخه ها بیشتر باشد نور بیشتری را برای شما در آشپزخانه فراهم می کنند. مدل لوسترهای برنزی می تواند به صورت های مختلف شید یا لاله کریستال باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

لوسترهای مدرن

یکی دیگر از مدل های لوستر برای دکوراسیون آشپزخانه، لوستر مدرن است. این روزها این مدل لوسترها محبوب تر است و محیط متفاوت تری را ایجاد می کند. سبک دکوراسیون مدرن توام با زیبایی و روشنایی است. جنس لوسترهای مدرن می تواند از فلز و آبکاری روی آن با رنگ طلایی، کروم استیل و یا رزگلد باشد. قیمت این لوسترها بر اساس ابعاد و دیگر پارامترهای کیفیتی مانند جنس شاسی و بدنه، نوع رنگ آبکاری، فلزهای کارشده مانند برنز استیل و … می بایست محاسبه شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

هالوژن ها

برای آشپزخانه هایی با سقف کوتاه بهرین راه استفاده از هالوژن است زیرا این روشنایی هیچ فضایی را نمی گیرد و داخل سقف جاسازی می شود.

نکات مهم در نورپردازی آشپزخانه

  • اگر می خواهید لوستر آشپزخانه را در بالای میز غذاخوری، جزیره و یا اوپن آشپزخانه نصب کنید باید تا سطح مورد نظر شما حداقل ۷۰ تا حداکثر ۹۰ سانتی متر فاصله داشته باشد و پیشنهاد می شود که لوستر را در بالاترین فاصله از سطح نصب کنید.
  • در انتخاب اندازه لوستر نیز می توانید بر اساس سبک و طراحی آشپزخانه لوستر مناسب را انتخاب کنید.
  • در خرید لوستر برای آشپزخانه باید به ترکیب مواد و مصالح لوستر توجه بیشتری داشت. آشپزخانه ها با کابیت های چوبی، سفید، سبک های مینیمال، صنعتی، کلاسیک و مدرن شکل می گرند و لوسترها باید همخوانی داشته باشند.
  • بعلاوه در آشپزخانه هایی که از الگوها و طرح های گوناگون در دکوراسیون استفاده شده است یکی از گزینه های خوب و مناسب انتخاب مدل لوسترهای تک رنگ است که زیبایی خاصی به فضا می دهد.
  • اگر میخواهید فضای آشپزخانه نور بیشتری داشته باشد می توانید تعداد چراغهای لوستر را افزایش دهید. در آشپزخانه هایی که از کابینت های گلاس (درخشان) استفاده شده است با بودن لوستر می توانید فضای آشپزخانه را نورانی تر کنید.
لوستر کریستالی جدید در آشپزخانه شکوه نور

لوستر کریستالی جدید در آشپزخانه

  • انتخاب لوسترهایی که چوب در طراحی آنها به کار رفته تناسب زیادی با فضای آشپزخانه دارد؛ چون در هر دوی این فضاها به میزان زیادی چوب مصرف شده و هماهنگی لازم بین فضا و لوستر صورت می‌گیرد.
  • باید توجه کرد نور در آشپزخانه باید از سایر مکان ها و فضاهای داخلی دکوراسیون باید بشتر باشد چرا که افراد در طبخ غذا نیاز به روشنایی بیشتری دارند.
  • توجه به تمیز کردن لوستر ها چون میزان آلودگی و چربی و بخارات زیاد است نیز از نکات قابل توجه است.
  • به نور مخفی زیر کابینت ها و یا هالوژن سقف و یا گچ بری ها نیز باید دقت کرد که می توان با چراغ های مخفی زیبایی آشپزخانه را با توجه به سبک آن دو چندان کرد.
نور مخفی زیر کابینت

نور مخفی زیر کابینت

برای خرید لوستر آشپزخانه و استعلام قیمت با شکوه نور در تماس باشید.

فرم تماس با ما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 1 =