مدل لوستر آشپزخانه در سال ۱۳۹۸ – ۲۰۱۸ [جدید]

تغییر دکوراسیون نوروز 1398تغییر دکوراسیون نوروز 1398
پیشنهادات نوروزی تغییر دکوراسیون منزل
۱۳۹۷/۱۰/۲۶
لوستر مدرن آشپزخانه 1398 شکوه نور
لوستر مدرن آشپزخانه – ۱۳۹۸
۱۳۹۷/۱۰/۲۸
Show all
لوستر مدرن آشپزخانه 1398 شکوه نور

لوستر مدرن آشپزخانه ۱۳۹۸ شکوه نور

انواع مدل لوستر آشپزخانه در سال جدید ۱۳۹۸ – ۲۰۱۸

Types of Kitchen Chandelier in 1398 – 2018

نورپردازی و انتخاب مدل لوستر مناسب در آشپزخانه یکی از مهمترین نکات مهم در طراحی دکوراسیون منزل است. لوستر در آشپزخانه در عین حال که باید محیط را روشن کند، باید نور را در بخش های مختلف مثل جزیره، کابینت ها و و دیگر بخش ها به خوبی پخش کند.

در هنگام انتخاب و نصب لوستر آشپزخانه باید به اندازه آشپزخانه توجه کرد، مدل لوستری را برای خریداری کرد که با ابعاد آشپزخانه همخوانی و نور کافی داشته باشد.

نقطه کانونی و مرکز توجه آشپزخانه معمولا لوسترها و آویزها هستند. نصب یک لوستر آویز در آشپزخانه یکی از راه های خوب برای تشکیل یک نقطه مرکزی از نظر ظاهری و ایجاد تقارن در نورپردازی اشپزخانه به شمار می رود.

تبلیغ لوستر شکوه نور

لوستر های کریستالی

لوستر کریستالی معمولا چند لامپ و منبع روشنایی دارند که با یک بدنه به هم وصل شده اند وکریستالی های اطرافشان باعث ایجاد نور بیشتر در اطراف و زیبایی خود می شوند. این مدل لوستر ها با شکوه بوده و جلوه ی خاصی به آشپزخانه و یا به بالای میز غذاخوری می دهند.

لوستر کریستالی CHC065

لوستر کریستالی CHC065 – مناسب بالای میز غذاخوری

 

لوستر کریستالی CHC064

لوستر کریستالی CHC064 – مناسب بالای میز غذاخوری

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

لوستر برنزی

این نوع لوسترها معمولا بدنه ای از جنس برنز دارند و رویشان آبکاری می شود. هر چه تعداد شاخه ها بیشتر باشد نور بیشتری را برای شما در آشپزخانه فراهم می کنند. مدل لوسترهای برنزی می تواند به صورت های مختلف شید یا لاله کریستال باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

لوسترهای مدرن

یکی دیگر از مدل های لوستر برای دکوراسیون آشپزخانه، لوستر مدرن است. این روزها این مدل لوسترها محبوب تر است و محیط متفاوت تری را ایجاد می کند. سبک دکوراسیون مدرن توام با زیبایی و روشنایی است. جنس لوسترهای مدرن می تواند از فلز و آبکاری روی آن با رنگ طلایی، کروم استیل و یا رزگلد باشد. قیمت این لوسترها بر اساس ابعاد و دیگر پارامترهای کیفیتی مانند جنس شاسی و بدنه، نوع رنگ آبکاری، فلزهای کارشده مانند برنز استیل و … می بایست محاسبه شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

هالوژن ها

برای آشپزخانه هایی با سقف کوتاه بهرین راه استفاده از هالوژن است زیرا این روشنایی هیچ فضایی را نمی گیرد و داخل سقف جاسازی می شود.

نکات مهم در نورپردازی آشپزخانه

  • اگر می خواهید لوستر آشپزخانه را در بالای میز غذاخوری، جزیره و یا اوپن آشپزخانه نصب کنید باید تا سطح مورد نظر شما حداقل ۷۰ تا حداکثر ۹۰ سانتی متر فاصله داشته باشد و پیشنهاد می شود که لوستر را در بالاترین فاصله از سطح نصب کنید.
  • در انتخاب اندازه لوستر نیز می توانید بر اساس سبک و طراحی آشپزخانه لوستر مناسب را انتخاب کنید.

برای خرید لوستر آشپزخانه و استعلام قیمت با شکوه نور در تماس باشید.

فرم تماس با ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *