لوستر کلاسیک (تهران) ۱۳۹۸

نورپردازی مدرن آشپزخانه 2019نورپردازی مدرن آشپزخانه 2019
جدیدترین نورپردازی مدرن آشپزخانه ۲۰۱۹
۱۳۹۷/۱۰/۳۰
جدیدترین انواع آباژور
راهنمای کامل انتخاب جدیدترین انواع آباژور ۱۳۹۸
۱۳۹۷/۱۱/۰۳
Show all
لوستر کلاسیک

لوستر کلاسیک

راهنمای خرید لوستر کلاسیک [جدید]

Complete Guide buy Classic Chandelier – Tehran

انتخاب لوستر کلاسیک برای منزل یا فضای مورد نظر باید با دقت بسیار صورت بگیرد چرا که سبک کلاسیک ابهت، ظرافت و گیرایی خاصی دارد و باید به تمام جزئیات دیگر وسایل دکوراسیون نیز توجه شود.

ویژگی سبک کلاسیک

سبک کلاسیک دارای ویژگی های مختلف و خاصی است. این سبک میانه ی خوبی با بی نظمی و شلوغی ندارد و هر وسیله جای مخصوص به خود را دارد. به بیان دیگر این سبک دارای نظم است و پایداری و استقامت خاصی را به فضا می دهد.تقارن را شاید بتوان شاخص ترین ویژگی سبک کلاسیک دانست، مبلمان ها و وسایل دکوری به صورت جفت هستند و معمولا در روبروی هم قرار می گیرند.

لوستر کلاسیک پذیرایی

لوستر کلاسیک در پذیرایی

رنگ در لوستر کلاسیک

رنگ ها در سبک کلاسیک با وقار بوده و به فضای داخلی خانه شخصیت می دهند. رنگ هایی مانند طیف قهوه ای، کرم یا بژ از این نوع رنگ ها هستند. سبک کلاسیک به سبکی با رنگ های غنی و فاخر معروف است.

لوستر کلاسیک در منزل

لوستر کلاسیک در منزل

دیوارهای گچبری شده، مبلمان های آنتیک، وسایل دکوری چوبی حکاکی شده، سقف های بلند، پرده های فاخر با پارچه های گلدار چاپی، رنگ های کرم و قهوه ای و طلایی وقتی در کنار هم قرار می گیرند فضایی پر از آرامش به سبک کلاسیک را برای ما پدید می اورند، فضایی که سرشار از اصالت که باعث می شود ما از بودن در آن فضا لذت ببریم.

لوستر کلاسیک در غذاخوری

لوستر کلاسیک در غذاخوری

لوسترهای کلاسیک می‌توانند در فضاهای بزرگ تر استفاده شوند. انواع لوسترهای کلاسیک با توجه به اندازه و ابعاد آنها می‌تواند در دکوراسیون هر منزلی استفاده شوند. لوسترهای کلاسیک دارای بدنه و فریم کریستال، شیشه، چینی، استیل و برنج هستند. این لوسترها به صورت شاخه ای یا صفحه ای ساخته میشوند.

انواع لوستر شاخه ای کلاسیک

لوستر شاخه ای کلاسیک می تواند با کلاهک یا بدون کلاهک باشند. جنس کلاهک ها میتواند پارچه ای یا شیشه ای بوده و باید توجه کرد که وجود کلاهک پارچه ای بر روی لامپ ها از شدت نور کم می کند. لوستر کریستالی به دلیل انتشار بالای نور، می تواند نور خوبی را به محیط داده و فضاهای بزرگ را خوب روشن کند.

لوستر کلاسیک

لوستر کلاسیک

نکات مهم در انتخاب لوستر کلاسیک

  • برای انتخاب انواع لوستر باید به متراژ خانه و فضای آن توجه کنید. اگر خانه شما کوچک است پس بهتر است لوسترهای بزرگ را انتخاب نکنید.
  • انتخاب لوستر برای نورپردازی خانه الزاما به معنای خرید لوستر های بزرگ و سنگین نیست بلکه باید منبع نور به خوبی فضا را روشن کند. اگر سقف فضای شما بلند است به راحتی می توانید از لوسترهای بزرگ و حتی چند طبقه استفاده نمایید اما اگر سقف کوتاه است لوسترهای کلاسیک کوچک تر را انتخاب کنید.
  • اگر گچبری های سقف زیاد است بهتر است لوستر ساده و بالعکس در فضاهای ساده لوسترهای کلاسیک و شلوغ تر زیبایی بیشتری دارند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =