قیمت کاغذ دیواری و ویژگی های آن

انواع کاغذ دیواری
انتخاب کاغذ دیواری و جوانب آن
۱۳۹۷/۰۹/۰۹
طراحی دکوراسیون آشپزخانه
طراحی دکوراسیون آشپزخانه
۱۳۹۷/۰۹/۱۱
Show all
قیمت کاغذ دیواری

قیمت کاغذ دیواری

از مهم ترین نکاتی که در انتخاب کاغذ دیواری می تواند موثر باشد، قیمت آن است. هر نوع کاغذ دیواری بر اساس ویژگی هایشان دارای قیمت های متفاوتی هستند. مثلا کاغذ دیواری قابل شستشو قیمتی بیشتر از انواع دیگر آن دارد.

عوامل موثر در قیمت کاغذ دیواری

رول‌های کاغذ دیواری دارای عرض‌ های مختلفی نیز هست. انواع اروپایی آنها دارای عرض ۵۲ سانتی‌متر (۲۰٫۵ اینچ) است در حالی که رول کاغذ دیواری های آمریکایی عرض ۶۸٫۵ سانتی‌متر (۲۷ اینچ) دارد. یعنی مسلما شما می‌توانید مقدار بیشتری از دیوار را با یک رول کاغذ دیواری آمریکایی نسبت به یک رول کاغذ دیواری اروپایی بپوشانید.

قیمت انواع کاغذ دیواری

قیمت انواع کاغذ دیواری

مورد دیگری که روی قیمت کاغذ دیواری تاثیر می‌گذارد؛ طرحی است که انتخاب می‌کنید. به طور کلی دو نوع طرح برای کاغذ دیواری وجود دارد: طرح‌ های مستقیم و صاف و طرح‌های منحنی شکل.

طرح‌ های مستقیم و صاف مانند طرح‌ های راه راه عمودی و افقی که باید در قسمت درز ها تنظیم شوند و طرح‌ های منحنی شکل نیز مانند طرح‌ های گلدار و هندسی هستند که باز هم باید در قسمت درز ها تنظیم شوند. این تنظیمات در قسمت درز ها به طوری که دنباله طرح‌ ها از ردیفی به ردیف دیگر رعایت شود، نیاز به متراژ بیشتری کاغذدیواری دارد که در این زمینه و این که طرح انتخابی شما به چه مقدار متراژ اضافه نیاز دارد، باید از فروشنده کمک بگیرید.

از این رو باید حتما دیوار های اتاق را با دقت اندازه‌گیری کنید و هنگام سفارش آنها را به همراه داشته باشید. در نظر گرفتن در و پنجره‌ ها را فراموش نکنید. حتی توصیه می‌ شود به همراه متراژ، طرحی ساده از فضا را روی کاغذ پیاده کرده و به همراه داشته باشید. زمانی که متراژ لازم را برای کاغذ دیواری محاسبه کردید، توصیه می‌کنیم یک یا دو رول کاغذ دیواری اضافه از حد نیاز را خریداری کنید تا در صورت اشتباه در اندازه‌گیری یا خراب شدن قسمتی از کاغذ دیواری، بتوانید از آن مقدار اضافی استفاده کنید.

قیمت کاغذ دیواری

قیمت کاغذ دیواری

نمونه قیمت انواع کاغذ دیواری

قیمت انواع کاغذ دیواری در بازار بسیار متفاوت خواهد بود و این به دلیل انواع بسیار زیاد کاغذ دیواری و همین طور تعداد زیاد برند ها و تولید کننده ها است. در این مقاله ما قیمت چند برند کاغذ دیواری  قابل شست و شو را در اختیار شما می گذاریم :

کاغذ دیواری ایتالیایی عرض ۷۰ سانتیمتر  ESPRIT++: رولی ۵۹۰۰۰ تومان

کاغذ دیواری آمریکایی  PRIMO: رولی ۵۹۰۰۰ تومان

کاغذ دیواری آلمانی ROMINA : رولی ۴۸۰۰۰ تومان

کاغذ دیواری آلمانی (مخملی) SAHO : رولی ۹۹۰۰۰ تومان

کاغذ دیواری آلمانی PARIS : رولی ۴۵۰۰۰ تومان

کاغذ دیواری آلمانی STARLET FLOCK : رولی ۶۳۰۰۰ تومان

کاغذ دیواری برند راش آلمان : رولی ۵۹۰۰۰ تومان

کاغذ دیواری آلمانی عرض ۵۰ سانتیمتر DOM : رولی ۳۵۰۰۰ تومان

همان طور که مشاهده می کنید از کاغذ دیواری های آلمانی برند های بسیار زیادی موجود است . این کاغذها با این قیمت ها برای کاغذ هایی با کیفیتی خوب و معمول است که قابلیت شست و شو نیز دارند باید بدانید که قیمت کاغذ ها از حداقل قیمت ۲۰ هزار تومان تا ۵۰۰ هزار تومان موجود است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + بیست =