خرید لوستر اداری ارزان قیمت

انتخاب لوستر
نکات مهم در انتخاب لوستر متناسب با دکوراسیون
۱۳۹۸/۰۳/۰۶
لوستر کریستالی سقفی شکوه نور 2
مزایای لوستر کریستالی شامپاینی و سفید به برنزی
۱۳۹۸/۰۳/۱۵
Show all
لوستر اداری

لوستر اداری

لوستر اداری ارزان قیمت یکی از انواع لوستر است که در بسیاری از فروشگاه های الکتریکی به فروش می رسند. این لوستر ها از نظر تنوع و کاربرد مدل های گوناگونی دارند که دست ما را به عنوان فروشنده باز می گذارند تا لوستر دلخواهمان را پیدا کنیم.

یکی از نکاتی که در طراحی انواع لوستر اداری بسیار اهمیت دارد، زیبایی ظاهری و خلاقانه بودن آن است. همچنین در عین زیبایی و خلاقیت، سادگی و مینیمال بودن هم از جایگاه ویژه ای برخوردار است. این جذابیت ظاهری وقتی در کنار کاربردی بودن قرار می گیرد موجب می شود لوستری ایده آل داشته باشیم که همه نیاز های ما را تامین می کند.

لوستر اداری
لوستر اداری

لوستر های اداری می توانند در طرح ها و جنس های متنوعی تولید شوند. انتخاب نوع لوستر اداری تا حدودی هم بستگی به سبک طراحی دکوراسیون داخلی و همچنین مواد و متریال استفاده شده در آن دارد. بر همین اساس ممکن از ابزار روشنایی چوبی مناسب باشد و یا فلزی، ممکن است طرحی مینیمال و یا طرحی خاص و متفاوت را بپسندید یا این که لوستری پر از جزئیات را انتخاب کنبد. در هر حال تا حدودی هم موضوع سلیقه تاثیر گذار است و ممکن است نظر افراد حتی در شرایط مشابه، متفاوت باشد.

در ادامه بپردازیم به بررسی نکات بیشتری در این خصوص:

انواع لوستر

لوسترها هم جنبه دکوراتیو دارند و هم ابزاری کاربردی جهت تامین روشنایی مطلوب هستند. این کاربرد به ویژه در فضا های اداری بیشتر مورد اهمیت قرار دارد. روشنایی محل کار باید به نحوی مطلوب تامین شود تا کارکنان در مدت زمان طولانی کار خود، دچار خستگی یا آسیب نشوند. لوستر ها انواع گوناگونی دارند. برخی از انواع آن بر اساس محل استفاده، شامل موارد زیر است:

لوستر ها بر اساس کاربرد

 • لوستر اداری
 • لوستر آشپزخانه
 • لوستر اتاق خواب
 • لوستر پذیرایی
 • لوستر سرویس بهداشتی
 • لوستر نشیمن
 • لوستر اتاق نهارخوری

لوستر ها بر اساس ظاهر

 • لوستر درختی
 • لوستر فانتزی
 • لوستر مینیمال
 • لوستر مدرن
 • لوستر سلطنتی

لوستر ها بر اساس نوع متریال و مواد به کار رفنه

از ویژگی های لوستر اداری این است که باید نور مطلوب و متناسب با کار را فراهم کند. به این معنا که این نور باید به لحاظ شدت و جهت تابش، متناسب با فضای اداری و ساعات کار طولانی تعریف شده باشد.

لوستر های سقفی، معمولا انتخاب مناسب تری برای ادارات هستند. این لوستر ها ارتفاع زیادی ندارند و در فضای اداری مزاحمتی ایجاد نمی کنند. این لوستر ها غالبا برای خانه استفاده نمی شوند و کمتر کسی است که از آن ها به عنوان ابزار روشنایی در داخل خانه استفاده کند. با این حال این لوستر ها بسیار مرغوب و ایمن هستند.

نورپردازی اداری
نورپردازی اداری

گاهی برخی از ابزار های روشنایی هم هستند که جهت و میزان تابش نور آن ها قابل تنظیم است. این ویژگی به ویژه در محیط های کاری، بسیار کاربردی و حادز اهمیت است. به این ترتیب شما قادر خواهید بود که شدت و جهت نور را به طور مطلوبی تنظیم کنید. همچنین افراد مختلف گاهی میزان نور متفاوتی را ترجیح می دهند. گاهی ممکن است برخی از ما فضا های روشن تری را دوست داشته باشیم و برخی از ما به نور ملایم عادت داشته باشیم. از طرف دیگر برخی از افرادی هم بیماری هایی مانند سردرد های میگرنی دارند، نور کمتر را ترجیح می دهند و با استفاده از این لوستر ها هر کسی می تواند نور مطلوب خود را در محیط کار داشته باشد و بر اساس نیاز خود میزان روشنایی را تنظیم کند.

به طور کلی تنوع طرح و مدل لوستر های اداری بسیار زیاد است. لوستر اداری ارزان و یا گران قیمت، لوستر با جنس های متفاوت و متناسب با سبک های گوناگون دکوراسیون، لوستر هایی با امکان تنظیم شدت و جهت نور و غیره.

پیشنهاد می کنیم ابتدا پیش از تصمیم گیری و انتخاب لوستر، به دلیل تنوع بالای این محصول، اولویت ها و ویژگی های محیطی مانند ارتفاع سقف و یا سبک دکوراسیون خود و یا قیمت لوستر را در نظر بگیرید و سپس از میان گزینه های موجود یکی را انتخاب کنید.

همچنین این امکان نیز وجود دارد تا اگر طرح مورد نظر خود را متناسب با نیاز ها و اولویت هایتان پیدا نکردید، به تولیدکنندگانی که سفارش هم قبول می کنند مراجعه کنید. البته که ما در شرکت شکوه نور از سفارش شما استقبال خواهیم کرد. با سفارش محصول به تولیدکنندگان، می توانید لوستر ادرای ارزان قیمت تری داشته باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 18 =